Ilustrační grafika: Skupina A

Skupina A

Chcete se naučit řídit motocykly s výkonem nad 35kW? Jste na správném místě!

Pro zahájení výcviku skupiny A jsou nutné určité požadavky. Především musíte mít v době závěrečné zkoušky minimálně 24 let. Pokud však již vlastníte nejméně 2 roky řidičské oprávnění skupiny A2, věkový limit zde neplatí a oprávnění si pouze rozšíříte, nemusíte tedy absolvovat celý kurz. Dále budete potřebovat platný občanský průkaz a také lékařské potvrzení o způsobilosti k řízení.

Teoretická část výcviku je prováděna dle osobní domluvy podle potřeb uchazeče o řidičský průkaz. Pravidelná výuka teorie probíhá v učebně každé pondělí od 15:30 do 17:00. Před zahájením praktického výcviku je prováděn výcvik na 3D trenažeru třetí generace.

Na začátku praktického výcviku bude instruktor na motorce s vámi, až po nějaké době pojedete na motorce sami a instruktor vás bude navigovat z auta za vámi. Konec výcviku probíhá na cvičišti, kde si osvojíte důležité dovednosti potřebné k řízení (slalom, intenzivní brždění apod.), které jsou také součástí závěrečné zkoušky. 

Jsme tady pro vás a rádi vám poskytneme další informace. Máte-li zájem o absolvování kurzu a získání řidičského oprávnění skupiny A, neváhejte nás kontaktovat. 

Přihláška

Jak se přihlásit do autoškoly?

Vyberte kurz – ikonka

Vyberte si kurz, který chcete absolvovat.

Vybrat kurz
Zdravotní posudek – ikonka

Zajděte si ke svému praktickému lékaři pro zdravotní posudek (platnost 3 měsíce).

Stáhnout posudek
Zdravotní posudek – ikonka

Doručte nám zdravotní posudek do autoškoly, vypíšeme společně přihlášku.

Auto – ikonka

Naplánujete si trenažér (u sk. A a B).

Instruktor – ikonka

Přiřadíme vám instruktora, se kterým si budete individuálně domlouvat jízdy.

Instruktoři