Ilustrační grafika: Skupina A2

Skupina A2

Chcete se naučit řídit motocykly s výkonem do 35kW? Jste na správném místě!

Pro zahájení výcviku skupiny A2 je třeba splnit několik požadavků. Dosažený věk 18 let je prvním z nich, ale je rozhodující až v den závěrečné zkoušky. Dále budete potřebovat platný občanský průkaz a také lékařské potvrzení o způsobilosti k řízení.

Pokud jste již minimálně 2 roky držiteli řidičského oprávnění skupiny A1, nemusíte absolvovat celý kurz, ale řidičské oprávnění si jen rozšíříte. 

Teoretická část výcviku je prováděna dle osobní domluvy podle potřeb uchazeče o řidičský průkaz. Pravidelná výuka teorie probíhá v učebně každé pondělí od 15:30 do 17:00. Před zahájením praktického výcviku je prováděn výcvik na 3D trenažeru třetí generace.

Na začátku praktického výcviku bude instruktor na motorce s vámi, až po nějaké době pojedete na motorce sami a instruktor vás bude navigovat z auta za vámi. Konec výcviku probíhá na cvičišti, kde si osvojíte důležité dovednosti potřebné k řízení (slalom, intenzivní brždění apod.), které jsou také součástí závěrečné zkoušky. 

Jsme tady pro vás a rádi vám poskytneme další informace. Máte-li zájem o absolvování kurzu a získání řidičského oprávnění skupiny A2, neváhejte nás kontaktovat. 

Přihláška

Jak se přihlásit do autoškoly?

Vyberte kurz – ikonka

Vyberte si kurz, který chcete absolvovat.

Vybrat kurz
Zdravotní posudek – ikonka

Zajděte si ke svému praktickému lékaři pro zdravotní posudek (platnost 3 měsíce).

Stáhnout posudek
Zdravotní posudek – ikonka

Doručte nám zdravotní posudek do autoškoly, vypíšeme společně přihlášku.

Auto – ikonka

Naplánujete si trenažér (u sk. A a B).

Instruktor – ikonka

Přiřadíme vám instruktora, se kterým si budete individuálně domlouvat jízdy.

Instruktoři